DIGMA.plO nas | oferta
  REFERENCJE  
S....g Polska sp. z o.o. - certyfikowana instalacja 96 torów transmisyjnych.
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łodzi - instalacja sieci strukturalnej.
Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu - rozbudowa sieci MOLEX.
Arcus SI sp. z o.o. - budowa sieci teleinformatycznej - 800 punktów.
  KATEGORIE  
  INFO  
- okablowanie sieci komputerowych/strukturalnych
- parametry drutów miedzianych
- Systemy Sygnalizacji Pożarowej
- adresowanie IP
- podstawowe komendy Linux
- podstawowe komendy Windows
- Microsoft - praktyczne porady
- Program gwarancyjny Telegartner
26-06-2024 roku

Zapraszamy na nasze AUKCJE ALLEGRO !

P.P.H.U. Digma
 gg: 8847599 (Zbyszek)
Strona, którą przeglądasz wykorzystuje COOKIES w celu prawidłowego działania oraz celach statystycznych. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, wyłacz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przegladarki (prosimy o wyrozumiałość, jeżeli strona przestanie prawidłowo funkcjonować).
| Program gwarancyjny Telegärtner |

 

 1. Gwarancja na system i aplikacje
  System Okablowania Strukturalnego Telegärtner firmy Telegärtner Karl Gärtner GmbH, Lerchenstr. 35, 71144 Steinenbronn umożliwia tworzenie sieci o określonej kategorii według obowiązujących i aktualnych norm (np. ISO/IEC 11801, EN 50173). Linie pomiarowe sieci będą spełniały parametry zgodnie ze specyfikowana kategorią przez 25 lat pod warunkiem ich prawidłowego montażu i eksploatacji.
  Gwarancje Systemową wydaje się na podstawie dostarczonej dokumentacji powykonawczej z wykonanymi pomiarami miernikiem dynamicznym z ważną homologacją na dzień wykonywania pomiarów. Ponadto Certyfikowany System Okablowania Strukturalnego Telegärtner będzie wolny od wad, uniemożliwiających transmisję sygnałów zgodnych z określonymi protokołami i aplikacjami sieciowymi. Protokoły te i aplikacje są opisane i znormalizowane przez komitety normalizacyjne i zatwierdzone w oparciu o odpowiednie obowiązujące normy.
 2. Gwarancja na produkty.
  Wszystkie komponenty Systemu Okablowania Strukturalnego Telegärtner firmy Telegärtner Karl Gärtner GmbH, Lerchenstr. 35, 71144 Steinenbronn jakie zostały użyte w instalacji, objętej certyfikacją według procedury certyfikacyjnej Telegärtner posiadają 2 letnią gwarancję.

 

 

Telegärtner GmbH jest wiodącym producentem na światowym rynku, profesjonalnych rozwiązań w zakresie transmisji danych od ponad 60 lat. Program produkcyjny obejmuje złącza koncentryczne w.cz., rozwiązania sieciowe dla okablowania strukturalnego budynku, światłowodowe rozwiązania do przesyłania danych oraz rozwiązania przekazu danych w przemyśle.

 

Korzyści wynikające ze stosowania osprzętu Telegärtner:

 • instalacja okablowania strukturalnego może zostać objęta certyfikatem oraz gwarancją systemową producenta na niezmienne parametry transmisyjne przez okres 25 lat (szczegóły),
 • najwyższa jakoś produktów Telegärtner gwarantowana jest certyfikacją w systemie DIN ISO 9001:2000 oraz DIN ISO 14001:2004, która obejmuje całą firmę,
 • wszystkie podzespoły i osprzęt Telegärtner, produkowany jest w standardach umożliwiających zastosowanie ich w rozwiązaniach różnich producentów,
 • osobna rodzina złączy Telegärtner STX dla zastosowań w przemyśle,
 • nowatorskie rozwiązania dzięki ponad 60-cio letniemu doświadczeniu w produkcji podzespołów dla branży telekomunikacyjnej oraz teleinformatycznej.
2013 © TYFA - All Rights Reserved     powered by digma.pl - time: 0.01 sec.